Ansatte

Førån

Nine Bjarttun Bakken

Stilling: Avdelingsleder
905 39 032
nine@kausvol.no

Nina Engemobakken

Stilling: Førskolelærer
951 82 636
nina@kausvol.no

Astrid Elisabeth Kise

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Gry Westgårdsrønningen Johnsen

Stilling: Assistent

Låven

Stian Murud

Stilling: Assistent

Linn Norgren Jansen

Stilling: Assistent

Jolanta Ewa Michalak

Stilling: Assistent

Trine Anderssen

Stilling: Assistent

Hege Enger

Stilling: Pedagogisk leder
934 55 214
heeng77@gmail.com

Ewelina Lillejordet

Stilling: Pedagogisk leder
917 52 385
ewelina@kausvol.no

Elin Aspelund

Stilling: Pedagogisk leder
917 28 626
elin@kausvol.no

Jane Johansen

Stilling: Barnehagelærer

Ansvarlig for skolegruppa

Hanne Fougner Trønnes

Stilling: Fagarbeider

Anders Jahren

Stilling: Fagarbeider

Andre ansatte

Ragnhild Antonie Finden

Stilling: Daglig leder
99253640
ragnhild@kausvol.no

Daglig leder og eier i barnehagen.

Live Brovold Sveum

Stilling: Styrer
41210725
live@kausvol.no

Styrer i barnehagen

Kristiane Antonie Finden Barka

Stilling: Vikar

Ekstrahjelp

Kornelia Finden Barka

Stilling: Vikar
95107419
kornelia@kausvol.no

Gabriela Pappova

Stilling: Vikar

Ida Kongstorp Søberg

Stilling: Vikar
48134836
ida_kong88@hotmail.com