Ansatte

Blå

Jolanta Ewa Michalak

Stilling: Assistent

Stian Murud

Stilling: Assistent

Elin Aspelund

Stilling: Pedagogisk leder
917 28 626
elin@kausvol.no

Linn Norgren Jansen

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Lucas Valencia Westeng

Stilling: Vikar
482 44 754
lucas.westeng@hotmail.com

Nine Bjarttun Bakken

Stilling: Barnehagelærer
905 39 032
nine@kausvol.no

Marianne Ruud Olsen

Stilling: Barnehagelærer
977 96 752
ruud_dnf@hotmail.com

Førån

Ida Kongstorp Søberg

Stilling: Assistent
481 34 836
ida_kong88@hotmail.com

Irene Hansen

Stilling: Assistent
473 75 353
irene.hansen3@gmail.com

Thea Bjurling

Stilling: Barnehagelærer
971 13 215
theahlb@hotmail.com

Nina Engemobakken

Stilling: Pedagogisk leder
951 82 636
nina@kausvol.no

Gry Westgårdsrønningen Johnsen

Stilling: Assistent

Hanne Fougner Trønnes

Stilling: Fagarbeider

Grønn

Petter Solrud

Stilling: Annet
936 95 440
pettersol89@gmail.com

Trine Grini-Anderssen

Stilling: Assistent

Jane Johansen

Stilling: Pedagogisk leder
994 77 142
jane@kausvol.no

Pearl Joy Strandlie

Stilling: Vikar

Lucas Valencia Westeng

Stilling: Vikar
482 44 754
lucas.westeng@hotmail.com

Kvila

Irene Hansen

Stilling: Assistent
473 75 353
irene.hansen3@gmail.com

Karoline Otine Finden Barka

Stilling: Pedagogisk leder
974 69 992
karolinebarka@gmail.com

Astrid Elisabeth Kise

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Bente Nesvaag

Stilling: Barnehagelærer
926 18 838
bente@nesvaag.no

Gabriela Pappova

Stilling: Fagarbeider

Låven

Andre ansatte

Grethe Haugen

Stilling: Annet
90601092
grethe@solvangbarnehage.net

Ragnhild Antonie Finden

Stilling: Daglig leder
992 53 640
ragnhild@kausvol.no

Daglig leder og eier i barnehagen.

Live Brovold Sveum

Stilling: Styrer
412 10 725
live@kausvol.no

Styrer i barnehagen

Øyvind Hartvedt

Stilling: Vaktmester
918 08 097
oyvind@kausvol.no

Vaktmester, matansvarlig og gift med Ragnhild

Kornelia Finden Barka

Stilling: Vikar
951 07 419
kornelia@kausvol.no

Celina Gåsbakk

Stilling: Vikar
953 06 339
celinagaasbakk@gmail.com

Kristiane Antonie Finden Barka

Stilling: Vikar

Ekstrahjelp