Ansatte

Blå

Jolanta Ewa Michalak

Stilling: Assistent

Stian Murud

Stilling: Assistent

Elin Aspelund

Stilling: Pedagogisk leder
917 28 626
elin@kausvol.no

Linn Norgren Jansen

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Marianne Ruud Olsen

Stilling: Barnehagelærer
977 96 752
ruud_dnf@hotmail.com

Førån

Karoline Otine Finden Barka

Stilling: Barnehagelærer
974 69 992
karolinebarka@gmail.com

Trine Grini-Anderssen

Stilling: Assistent

Nina Engemobakken

Stilling: Pedagogisk leder
951 82 636
nina@kausvol.no

Gry Westgårdsrønningen Johnsen

Stilling: Assistent

Grønn

Petter Solrud

Stilling: Annet
936 95 440
pettersol89@gmail.com

Nine Bjarttun Bakken

Stilling: Pedagogisk leder
905 39 032
nine@kausvol.no

Astrid Elisabeth Kise

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Jane Johansen

Stilling: Barnehagelærer

Hanne Fougner Trønnes

Stilling: Fagarbeider

Låven

Andre ansatte

Grethe Haugen

Stilling: Annet
90601092
grethe@solvangbarnehage.net

Ragnhild Antonie Finden

Stilling: Daglig leder
992 53 640
ragnhild@kausvol.no

Daglig leder og eier i barnehagen.

Live Brovold Sveum

Stilling: Styrer
412 10 725
live@kausvol.no

Styrer i barnehagen

Ewelina Lillejordet

Stilling: Pedagogisk leder
917 52 385
ewelina@kausvol.no

Har permisjon dette året.

Øyvind Hartvedt

Stilling: Vaktmester
918 08 097
oyvind@kausvol.no

Vaktmester og samboer med Ragnhild

Kornelia Finden Barka

Stilling: Vikar
951 07 419
kornelia@kausvol.no

Gabriela Pappova

Stilling: Vikar

Ida Kongstorp Søberg

Stilling: Vikar
481 34 836
ida_kong88@hotmail.com

Kristiane Antonie Finden Barka

Stilling: Vikar

Ekstrahjelp