Ansatte

Blå

Lucas Valencia Westeng

Stilling: Assistent

Jolanta Ewa Michalak

Stilling: Assistent

Elin Aspelund

Stilling: Pedagogisk leder
917 28 626
elin@kausvol.no

Linn Norgren Jansen

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Solveig Bakken

Stilling: Vikar
941 71 391
solveigba99@gmail.no

Nine Bjarttun Bakken

Stilling: Barnehagelærer
905 39 032
nine@kausvol.no

Førån

Ida Kongstorp Søberg

Stilling: Assistent

Irene Hansen

Stilling: Assistent

Thea Bjurling

Stilling: Barnehagelærer

Nina Engemobakken

Stilling: Pedagogisk leder
951 82 636
nina@kausvol.no

Gry Westgårdsrønningen Johnsen

Stilling: Assistent

Hanne Fougner Trønnes

Stilling: Fagarbeider

Grønn

Petter Solrud

Stilling: Annet
936 95 440
pettersol89@gmail.com

Lucas Valencia Westeng

Stilling: Assistent

Trine Grini-Anderssen

Stilling: Assistent

Jane Johansen

Stilling: Pedagogisk leder
994 77 142
jane@kausvol.no

Kvila

Irene Hansen

Stilling: Assistent

Marthe Maurdalen

Stilling: Assistent
414 86 731
marthe_60@hotmail.com

Karoline Otine Finden Barka

Stilling: Pedagogisk leder
974 69 992
karoline@kausvol.no

Astrid Elisabeth Kise

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Bente Nesvaag

Stilling: Barnehagelærer

Gabriela Pappova

Stilling: Fagarbeider

Låven

Andre ansatte

Ragnhild Antonie Finden

Stilling: Daglig leder
992 53 640
ragnhild@kausvol.no

Daglig leder og eier i barnehagen.

Live Brovold Sveum

Stilling: Styrer
412 10 725
live@kausvol.no

Styrer i barnehagen

Øyvind Hartvedt

Stilling: Vaktmester
918 08 097
oyvind@kausvol.no

Vaktmester, matansvarlig og gift med Ragnhild

Kornelia Finden Barka

Stilling: Vikar

Kristiane Antonie Finden Barka

Stilling: Vikar

Ekstrahjelp

Celina Gåsbakk

Stilling: Vikar